...:: EAYSAD ::..
..:: Menü ::..
Ana Sayfa
Hakkımızda
Kurullarımız
Eaysad Tüzük
Üye Listemiz
Yeni Üyelik Basvurusu
Etkinliklerimiz
Yönetmelikler
Aylık Bakım
Dernekler
Haberler
Basında Eaysad
Foto Galeri
Bağlantılar
İletişim
 
..:: Arama ::..
 
..:: Kısayollar ::..
 
 
 
 
Duyurular
8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu Olsun! - 24.03.2023 13:12:05
 
10. Asansör Sempozyum Panel Bilgilendirme - 16.12.2021 15:28:41

18 Kasım 2021 X. Asansör Sempozyumu kapsamında "Türkiye’de Asansörlerin Uygunluk Değerlendirmeleri ve Periyodik Kontrolleri, Piyasa Gözetimi ve Denetimi Arasındaki İlişki" Konulu Panelde Eaysad Derneğimizi Sn. Onur Ercan temsil etmiştir.
Tüm Panelistlerin konuşmalarını https://youtu.be/IygMPQ5j1Cg inkinden ulaşabilirsiniz. 

 
Bilgilendirme Semineri 1 Aralık 2021 - 15.12.2021 13:58:17
 
2018-2019 Olağan Genel Kurul Toplantımız - 6.03.2020 16:23:03
 
2018-2019 Faaliyetlerimiz - 14.12.2021 15:32:57
 
2016-2017 Faaliyetlerimiz - 6.03.2020 15:27:53
EAYSAD YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU
- ÖNCELİKLE GEÇMİŞ DÖNEMLERDE Kİ BİRİKMİŞ BORÇLARIMIZ VE AİDATLARIMIZ İLE İLGİLİ İVEDİ AİDAT TAHSİLÂTLARIMIZ HIZLANDIRILMIŞ VE ÜYELERİMİZİN DESTEĞİYLE, SSK- PERSONEL –VERGİ – EMLAK VE DİĞER BORÇLAR YILSONU İTİBARI İLE SIFIRLANMIŞTIR.

-2016 VE 2017 YILLARI KAPSAMINDA DERNEĞİMİZE HASTANELERDEN – BELEDİYELERDEN VE DİĞER KAMU KURUMLARINDAN TALEP EDİLEN YAKLAŞIK MALİYET YAZILARI VE DİĞER YAZIŞMALAR CEVAPLANDIRILMIŞTIR,

-SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜNE FİRMALARIMIZDAN GELEN ŞİKÂYETLER NETİCESİNDE BAZI FİRMALAR HAKKINDA ŞİKÂYET DİLEKÇELERİ YOLLANMIŞTIR, BAKANLIK YETKİLİLERİ TARAFINDAN GEREKLİ UYARILARI ALMIŞLARDIR,

-GÖREVİMİZ BOYUNCA ÜYELERİMİZİN VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİMİZİN YAKINLARININ KAYBIYLA İLGİLİ VEFAT HABERLERİMİZ VE DİĞER DÜĞÜN, NİŞAN, AÇILIŞ GİBİ DUYURULARIMIZ PAYLAŞILMIŞTIR,

-WEB SAYFAMIZ VE SOSYAL PAYLAŞIM SAYFALARIMIZ İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER YAPTIĞIMIZ FAALİYETLERİMİZ KAPSAMINDA GÜNCEL TUTULARAK PAYLAŞIMLARIMIZ YAPILMIŞTIR,

-ÜYELERİMİZ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ORGANİZASYONLARIMIZDA EMEĞİ GEÇEN TÜM İLGİLİ VE YETKİLİLERE PLAKET VEYA İKRAMLARIMIZLA TEŞEKKÜR EDİLMİŞTİR.

-GEÇMİŞ YILLARDA İSTİFA EDEN ÜYELİKTEN AYRILAN MESLEKTAŞLARIMIZA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.

-YÖNETİM KURULUMUZ ÇALIŞMALARINI YÜRÜTMEK AMACIYLA TEKNİK – EĞİTİM VE SOSYAL ALANDA KOMİTELER OLUŞTURMUŞTUR.

2016 YILI:

-3-4 HAZİRAN AKIŞ ASANSÖRDEN GELEN YAZILI TALEP İLE KONYA GEZİSİ DÜZENLENMİŞTİR,

-28 HAZİRAN RAMAZAN AYI SEBEBİYLE ÜYELERİMİZE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ,

-29 TEMMUZ TARİHİNDE MAKİNA MÜHENDİSLERİ İZMİR ŞUBESİ ASANSÖR KONTROL MERKEZİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN TARAFSIZLIK KOMİTESİNDE DERNEĞİMİZİ OĞUZ YANIK TEMSİL ETMEKTEDİR,

-03 AĞUSTOS TARİHİNDE YÖNETİM KURULUMUZ İLE MMO ASANSÖR KONTROL MERKEZİ YETKİLİLERİNİN KATILIMI İLE DERNEK MERKEZİMİZDE MÜŞTEREK TOPLANTI GERÇEKLEŞMİŞTİR.

-30 EYLÜL- 01 EKİM TARİHLERİNDE YAPILAN YAZILI TALEP İLE BURSA HAS E.M.L. VE HAS ASANSÖR ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞMİŞTİR, SEYİT ŞANLI E.M.L. ÖĞRETMENLERİ DE BİZLERE EŞLİK ETMİŞLERDİR.

-13-14-15 EKİM TARİHLERİNDE MMO TEPEKULE DE DÜZENLENEN ASANSÖR SEMPOZYUMUNDA DERNEĞİMİZ HEM DESTEKLEYEN KURUMLAR ARASINDA YER ALMIŞ HEMDE YAPILAN PANELLERDE KONUŞMACI OLARAK TEMSİL EDİLMİŞTİR,

-22 EKİM TARİHİNDE BOSTANLI DENİZPARK CAFE DE ÜYELERİMİZE YÖNELİK KAHVALTI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞMİŞTİR,

-09 KASIM GÜNÜ YÖNETİM KURULUMUZ İLE A TİPİ MUAYENE VE ONAYLANMIŞ KURULUŞLARI YETKİLİLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZDE TOPLANTI DÜZENLENMİŞTİR,

-BAKANLIK BÜNYESİNDE OLAN ASTEK ASANSÖR TEKNİK KOMİTESİNİN TALEBİ GEREĞİ 10 KASIM TARİHİNDE OĞUZ YANIK DERNEĞİMİZİ TEMSİL ETMEK ÜZERE BİLDİRİLMİŞTİR,

-16 KASIM TARİHİNDE DİSİPLİN KURULUMUZ ÜYEMİZ VOMAK ASANSÖR VE ELKO ASANSÖR YETKİLİLERİ ARASINDA YAŞANAN SIKINTI KAPSAMINDA DERNEK MERKEZİMİZDE TOPLANTI DÜZENLEMİŞTİR, ALINAN RAPOR VE YAPTIĞIMIZ DEĞERLENDİRMELER SONUCU VOMAK ASANSÖR FİRMASININ ÜYELİĞİNİN SONLANDIRILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR,

-26 KASIM TARİHİNDE
 
2019 İftar Organizasyonumuz - 12.06.2019 15:02:58

 

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği olarak üyelerimize yönelik, gelenekselleşen iftar yemeği organizasyonumuzu 27 Mayıs Pazartesi akşamı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

İzmir Karşıyaka Seyir tepe Panorama Restoranında, birlik ve beraberlik duygularımızla Ramazan ayının güzel akşamında bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz

İftar Yemeğimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
14 Nisan Kahvaltı Org. - 18.12.2018 16:15:42

 

Derneğimizin gelenekselleşen Kahvaltı Organizasyonumuz, 14 Nisan 2018 tarihinde Buca -Barınak Bahçe de üyelerimizin katılımıyla gerçekleşmiştir.
Yön.Kur. Başkanımız Sn. Mert Öğüşlü’ nün açılış konuşmasıyla faaliyetlerimiz hakkında kısaca bilgiler verilmiş olup, hem Asansör İşletme ve Bakım Yönetmeliği taslağı hakkında, Federasyon üyeliği ve İnelex 2018 Asansör Fuarı gibi konular ele alınarak üyelerimiz tek tek kendi fikir ve düşüncelerini ifade etmişlerdir. Kahvaltı organizasyonumuza teşrif eden üyelerimize ayrıca teşekkür ederiz.

Kahvaltı Org. ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
Astek-Alt Çalışma Grup Toplantısı - 2.08.2017 12:48:28

 

06-07-08-09 Temmuz 2017 tarihleri kapsamında STB ASTEK Alt Çalışma Grup Toplantısı Eaysad ev sahipliğinde İzmir de toplanmıştır.
Ramada Plaza İzmir otelinde 3 gün boyunca gerçekleşen toplantı 9 Temmuz günü sona ermiştir. Tüm katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Toplantıya ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
İftar Organizasyonu 2017 - 1.08.2017 13:43:18

 

Derneğimizin Ramazan ayı sebebiyle üyelerimize yönelik gelenekselleşen İftar Yemeği 19 Haziran 2017 günü Ramada Plaza İzmir otelinde gerçekleştirilmiştir. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz Yanık tarafından teşekkür konuşması ve Avukatımız Sn. Serap Demir’ in Arabulucuk konusu ile ilgili verdiği bilgiler ile tamamlanan yemeğimize teşrif edip bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkür ederiz.

İftar Yemeğimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
18 Mart 2017 Eğitim Semineri - 27.03.2017 15:03:07

 

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği olarak Sn. Serdar Tavaslıoğlu’ nun eğitmenliğinde 18 Mart 2017 tarihinde üye ve tüm meslektaşlarımıza yönelik "TS EN 81 - 20 / 50 Asansör Standartları ile Gelen Değişiklikler" konulu eğitim seminerimiz gerçekleşmiştir. 

Seminerimize Sn. Mert Öğüşlü tarafından açılış konuşması ve 18 Mart Çanakkale Savaşının 102. Yılı nedeniyle anma töreni ile başlanmıştır. Ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz Yanık söz alarak tüm katılımcılara, üyelerimize ve Sn. Serdar Beye teşekkür ederek genel bir konuşma yapmıştır. 

Eğitim seminerimize sponsor olarak 11 firmamız destek sağlamış olup, 4 ara ile tüm gün süren eğitim seminerimiz Best Western Konak otelinde 80 üye ve meslektaşımızın katılımıyla sektörümüz ve katılımcılar için faydalı bir eğitim olmuştur. 

Sponsor Firmalarımız : 
Agsan Asansör - Bıdık Asansör - Çözüm Market Asansör - Ege Prolift - Hicas Asansör - Lokks Asansör - Nazar Asansör - Özray Asansör - Ray Market - Sem Kapı - Teray Ray Asansör 

Eğitimin sonunda Sn. Serdar Tavaslıoğlu' na ve Sponsor firmalarımıza tek tek plaketleri takdim edilmiştir.

Katılım gösteren, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Eğitim seminerimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
26 Kasım 2016 Kahvaltı Organizasyonu - 28.11.2016 15:58:42

Derneğimizin son dönemlerde gelenekselleşen Kahvaltı Organizasyonu üyelerimizin ve diğer meslektaşlarımızın katılımıyla 26 Kasım 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilmiştir. 

Geniş katılımlı bu toplantımızda; Üyelerimiz ve meslektaşlarımız birlik ve beraberlik içinde tüm kesimin mutabık kalacağı Etik Kurallarla oluşturulacak bir Taahhütname hazırlanarak uygulanması konusunda gerekli hassasiyeti göstereceklerini yazılı beyan etmişlerdir. 

 

Sektörümüze saygınlık,üyelerimiz arasında sağlıklı iletişim sağlanması ve haksız rekabeti önlemek amacıyla atılacak bu adımda tüm sektörün ilgi ve desteğini bekliyoruz. 

Bu bağlamda toplantımıza katılamayan diğer meslektaşlarımızı da kapsayacak şekilde ortak bir çalışma yapılarak gerekli duyuruların yapılması kararlaştırılmıştır.

Kahvaltımıza teşrif eden üyelerimize ve meslektaşlarımıza ayrıca teşekkür ederiz. 

Toplantımıza ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 
Bursa Has Asansör Gezisi - 22.11.2016 13:40:58

Derneğimiz üyelerinin katılımıyla 30 Eylül- 01 Ekim tarihlerinde HKS Has Asansör firmasının ev sahipliği yaptığı Bursa Gezimizde;

Has Asansör firma yetkilisi Sn. Sebahattin Şekerci Beye göstermiş oldukları ilgi ve davetleri için hazırlamış olduğumuz teşekkür plaketimiz Yön. Kur. Bşk. Sn. Oğuz Yanık tarafından takdim edilmiştir. Ayrıca Has Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ve CE Mühendislik firmasına da ziyaretler gerçekleşmiştir.

Bu gezimize katılan dernek üyelerimize teşekkür eder, ev sahipliği yapan firmalarımıza da başarılarının devamını dileriz.Gezimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 
22 Ekim 2016 Üye Kahvaltı Organizasyonu - 22.11.2016 11:47:21

Derneğimizin 22 Ekim 2016 Cumartesi günü üyelerine yönelik düzenlemiş olduğu Kahvaltı Organizasyonunda;

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz Yanık' ın birlik ve beraberliğimiz adına katılım sağlayan üyelerimize teşekkür konuşmasının ardından yapılan toplantımızda üyelerimizin sıkıntıları ile görüş ve temennileri tek tek söz alınarak dinlenmiş olup, yapılacak çalışmalarımıza ışık tutması açısından verimli bir organizasyon olmuştur.

Teşrif eden veya edemeyen üyelerimize ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Kahvaltı Organizasyonumuza ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 
2016 İftar Yemeği Organziasyonu - 22.11.2016 11:19:39

 

28 Haziran 2016 Salı günü Park Gönül Restoranda Derneğimizin düzenlediği İftar Yemeği üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oguz Yanik tarafından kısa bir bilgilendirme konuşması ile tamamlanan İftar yemeğimize teşrif eden üyelerimize teşekkür ederiz.İftar Yemeğimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 
Konya AKIŞ Asansör Fabrika Gezisi - 14.06.2016 15:33:03

 EAYSAD üyeleri ve İzmir Asansör sektör mensuplarının katılımıyla 03-04 HAZİRAN 2016 Tarihlerinde AKIŞ ASANSÖR KONYA ya fabrika gezisi düzenlenmiştir.

03-04 Haziran 2016 tarihlerinde Akış Asansör firmasının ev sahipliği yaptığı Eaysad üyelerimizin ve Yönetim Kurulumuzun da katıldığı Fabrika ve Konya Gezisi organizasyonu için AKIŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Hüseyin Akış Beye göstermiş oldukları ilgiden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 
2014-2015 Faaliyet Raporu - 14.06.2016 15:22:36

2014-2015 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

1. Göreve gelen yeni Yönetim Kurulumuz ilan edilmiş olup, tanıtım amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulunulmuştur.
2. 2014 Eylül EMO – MMO Asansör Sempozyumu destekleyen firmalar arasında derneğimizde yer almıştır.
3. Üye firmalarımızın mağduriyeti söz konusu olduğundan tamamlanmamış yarım kalan asansör işlerinde teklif verirken firmalarımızın gerekli hassasiyeti göstermeleri konusunda bilgilendirici yazı gönderilmiştir.
4. Dernekler Müdürlüğüne Giriş Sistem Şifresi için gerekli müracaatlar yapılıp Derbis alınmıştır.
5. Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Asansör bölüm öğrencilerini teşvik amacıyla Burs İlan edilmiştir, ancak üyelerimizden burs taahhüdü gelmediğinden ötürü ertelenmiştir.
6. Değişik tarihlerde yapılan ASTEK toplantılarına Dernek temsilcimiz Sn. Emin TUNÇ katılmış ve masrafları aidatı karşılığı ödenmiştir.
7. Üyemiz Luft Asansör ve Bor lift Asansör firmalarının istifa dilekçeleri kabul edilmiştir.
8. Ç.E.M.L. bölüm öğrencileri ve velilerine asansör bölümü tercihleri konusunda broşürler hazırlanıp bilgilendirme semineri tertip edilmiştir.
9. Derneğimize üye olmayan meslektaşlarımızın özellikle aramızdan ayrılan üyelerimize dernek bünyesine katılmaları amacıyla davet yazısı hazırlanarak gönderilmiştir. Ancak geri dönüş olmamıştır.
10. 2014 yılı içerisinde BIDIK Asansör – İZGİ Asansör – KND Asansör firmalarının geçici ön kayıtları yapılmıştır.
11. 25-27 Mayıs 2014 İNELEX Asansör Fuarı kapsamında dernek standımız için gerekli broşürler ve evrakları hazırlanmıştır.
12. Çıraklık Eğitim Merkezi ziyaret edilmiş ve Müdürden gerekli bilgiler alınmıştır.
13. Eylül 2014 Asansör Sempo

 
Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı - 12.04.2016 14:22:44
Üyelerimizin Dikkatine !

Derneğimizin 2014-2015 Dönemine ait gerçekleşmeyen Olağan Genel Kurulumuzun ardından Yönetim Kurulu olarak yapılması gereken Olağanüstü Genel Kurul Toplantımızın kararı alınmıştır.

Buna göre aşağıda ki gündem maddelerine uygun olarak 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat: 11.00 da asil üyelerimizin katılımıyla dernek merkezimizde (1420 Sok. No.38/1 Kahramanlar-İzmir) yapılacaktır. Teşrif etmenizi rica ederiz.

Genel Kurul Toplantı Gündemi

1. Açılış konuşması ve saygı duruşu,
2. Divan Başkanı, Başkan Vekili ve Yazman seçimi,
3. Gündemin okunması ve varsa gündeme ilave madde önerilerinin görüşülmesi,
4. Yönetim Kurulu faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu, gelir gider hesap bilançolarının okunması ve müzakeresi,
5. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulunun ibrası
6. Yeni Yönetim Kurulu-Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurulunun seçimi
7. 2016 – 2017 yıllarının Aylık Aidatı ve Giriş Aidatının belirlenmesi,
8. Yönetim Kurulu kararı ile çıkarılan üyeler ve aday üyeler için oylama yapılması,
9. Mesleki ve güncel konular,
10. Kapanış.
 
Olağan Genel Kurul Davetiyesi - 21.01.2016 10:33:26
Derneğimizin 2014 – 2015 Dönemi Olağan Genel Kurulu, 06 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 11.00 da Anemon Ege Otelin de (Ege Üniversitesi Kampüsü Erzene Mah. Bornova-İzmir) aşağıda ki gündemi görüşmek üzere toplanacaktır.

Durumu ve gereğini bilgilerinize rica ederiz.

Saygılarımızla

2014-2015 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ:

1.Açılış,
2.Atatürk ve silah arkadaşları, şehitlerimiz ve aramızdan ayrılan meslektaşlarımız için saygı duruşu,
3.Divan heyetinin Seçimi,
4.Gündem ilanı ve varsa değişiklik önerilerinin görüşülmesi,
5.Yönetim Kurulu faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu, gelir gider hesap bilançolarının okunması ve müzakeresi,
6.Yönetim Kurulunun ibrası
7.Denetleme Kurulunun ibrası,
8.2016 – 2017 yıllarının Aylık Aidatı ve Giriş Aidatının belirlenmesi,
9.Yönetim Kurulu kararı ile borcundan dolayı çıkarılan üyelerin ve Tüzüğümüzün 5. Maddesi gereği diğer borçlu üyelerin durumunun görüşülmesi,
10.Tüzüğün 4. maddesi gereği Aday üyelerin, asil üyeliğe girişleri için oylama yapılması,
11.Yeni Yönetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
12.Yeni Denetleme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
13.Yeni Disiplin Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
14.Mesleki ve güncel konular,
15.Kapanış.
 
2012-2013 Faaliyet Raporu - 14.05.2014 11:09:44

2012 - 2013 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 

1. 21. Dönem Eaysad Yönetim Kurulumuzun tüm kamu kurum ve kuruluşlara yazılı tanıtımı yapılmıştır.

2. 12 Nisan 2012 günü Ankara’ da Astek Komite üyelerinin Sn. Menderes Büyüklü ile yapılacak toplantısına Sn. Emin TUNÇ davet edilmiş olup anılan toplantıya masrafları karşılanarak katılmıştır.

3. İzmir Asker Hastanesinin- Türk Telekom Tesis ve Destek Müdürlüğünden – Ege Linyit İşletmeleri Müdürlüğünden Marmaris Deniz Lojmanları tarafından gelen yaklaşık maliyet dilekçeleri tarafımızca değerlendirilmiş cevaplandırılmıştır.

4. 25-27 Mayıs 2012 tarihleri arası gerçekleşecek İnelex 2012 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı kapsamında, dernek standımıza tanıtım için bazı broşür ve kartvizitler hazırlanmış ve yapılan çeşitli toplantılar ile başarılı bir Fuar organizasyonu gerçekleşmiştir.

5. 05 Mayıs 2012 tarihinde Asgep Platformu tarafından düzenlenen İstanbul Çırağan Palasta gerçekleşen Asansör sektörü ve Markalaşma konulu konferansa sınırlı kontenjan dahilinde üyelerimiz davet edilmiş olup, anılan organizasyona derneğimizce de katılım gerçekleşmiştir.

6. Derneğimiz üyelerine yönelik hazırlanan 2012 Birim Fiyat Listeleri ile Üyelik belgeleri üyelik aidatı borcunu ödeyen firmalarımıza yanında Yönetmelikler el kitabı ile teslim edilmiştir.

7. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından gelen “Asansör Yıllık Kontrol Faaliyetlerinde Görev Alacak A tipi Muayene Kuruluşlarınca Uyulacak Usul ve Esaslara Dair Tebliğ” hakkında derneğimizden istenen görüş ve öneriler tarafımızca maddeler halinde irdelenerek rapor halinde bakanlığa gönderilmiştir.

 
...:: Anket ::..
Firmanızın Karşılaştığı Sorunlar Kapsamında; Derneğimizin Bu Dönem Hangi Konuyu Ele Almasını İstersiniz?
Bakım-Montaj Personel İstihdamı
Ürünlerin Piyasa Denetimi Konusunda Yetersizliği
Haksız Rekabetin Önlenmesi
Üyelerimiz Arası Yaşanan Haksız Rekabet
Onaylanmış Kuruluşlar ile Yaşanan Sorunlar
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Yönetmeliklerin İlgili İdare Tarafından Uygulanması
Bakım Fiyatlarının Belirlenmesi

Sonuçlar
Diğer Anketler
 
..:: Güncel ::..
EAYSAD ÜYE FİRMALARIMIZ
ARSER ASANSÖR
ARLİFT ASANSÖR
ÖZCAN ASANSÖR
NORM ASANSÖR
DASDELTA ASANSÖR
VTG ASANSÖR
ASTOR ASANSÖR
BASANİ ASANSÖR
ELGES ASANSÖR
ACE ASANSÖR
EKOL ASANSÖR
OMAS MÜHENDİSLİK ASANSÖR
ÖZŞAN ASANSÖR
ABAŞ ASANSÖR
ADA ASANSÖR
UNITE ASANSÖR
İZMİR PAMUKKALE ASANSÖR
RST ELEKTRONİK ASANSÖR
AGSAN ASANSÖR
VERTİME ASANSÖR
ELKO ASANSÖR
SAVAŞÇI ASANSÖR
SÜMERLİF ASANSÖR
FERKA ASANSÖR
AÇILIM ASANSÖR
AGORA ASANSÖR
ÇÖZÜM ASANSÖR
E-ASANSÖR
EFE ASANSÖR
EGESER ASANSÖR
HAUSMAN ASANSÖR
ERGÜL ASANSÖR
TEKNOLİFT MEKATRONİK ASANSÖR
GÖKHAN TÜMER ASANSÖR
ÖNCÜ ARAYAN ASANSÖR
SEM KAPI ASANSÖR
İZGİ ASANSÖRLERİ
YALILİFT ASANSÖR
EGE PROLİFT ASANSÖR
HİCAS ASANSÖR
AYLİFT ASANSÖR
HMO ASANSÖR
SNK İNŞAAT ASANSÖR
SİSTEM MÜHENDİSLİK
ORTİM ASANSÖR
ARSLAN ASANSÖR
ABT ASANSÖR
TEZAY ASANSÖR
TEKİNAS ASANSÖR
EGECAN ASANSÖR
LCT ASANSÖR
İZEGE ASANSÖR
SKY ELEVATÖR
KRC EGE ASANSÖR
İMKA ASANSÖR
GÜRALP VİNÇ
EGE ASRONİK
LUCA ASANSÖR
LİFTUP ASANSÖR
AYCLİFT ASANSÖR
MONOLİFT ASANSÖR
NURTEN DÜNDAR ASANSÖR
ACLASS ASANSÖR
KNGLİFT ASANSÖR
YAPILİFT MİMARLIK
ONURSAL ÜYELERİMİZ
COŞKUN İPEK(rAHMETLİ)
ALTAN OR
YÜKSEL GÜL
SEYDİ AKTAŞ
HALİL TOKOĞLU
BEKİR SELVAN
-
-
 
..:: Duyurular ::..


Üyelerimizin Dikkatine !!
Aidat veya Bağış için Derneğimize ait Hesap Bilgilerimiz;
Hesap adı: Ege Asansor ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği
Banka adı: İş Bankası – Alsancak Şubesi
Hesap No : 3401- 1392907
IBAN: TR810006400000134011392907

Açıklamaya Firma/Kişi adı Aidat veya bağış eklemeyi unutmayınız.

 
 
 
 
 
 
 
  
 
Sitemizi en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz. Eaysad ©
Kodlama, © Demka Bilişim