Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği - EAYSAD

...:: EAYSAD ::..
..:: Menü ::..
Ana Sayfa
Hakkımızda
Kurullarımız
Tüzük
Üye Listemiz
Üyelik Basvuru
Faaliyetlerimiz
Yönetmelikler
Aylık Bakım
Dernekler
Haberler
Basında Eaysad
Foto Galeri
Bağlantılar
İletişim
 
..:: Duyurular ::..


Üyelerimizin Dikkatine !!
Aidat ve Bağış Hesap Bilgilerimiz Hesap adı: Ege Asansor ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği Banka adı: İş Bankası – Ziya Gökalp bulvarı Hesap Numarası: 3433- 0265982 IBAN: TR040006400000134330265982 Açıklama:Firma/Kişi adı Aidat veya bağış

 
 
 
 
Duyurular
2018-2019 Faaliyetlerimiz - 6.03.2020 15:32:57
 
2016-2017 Faaliyetlerimiz - 6.03.2020 15:27:53
EAYSAD YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU
- ÖNCELİKLE GEÇMİŞ DÖNEMLERDE Kİ BİRİKMİŞ BORÇLARIMIZ VE AİDATLARIMIZ İLE İLGİLİ İVEDİ AİDAT TAHSİLÂTLARIMIZ HIZLANDIRILMIŞ VE ÜYELERİMİZİN DESTEĞİYLE, SSK- PERSONEL –VERGİ – EMLAK VE DİĞER BORÇLAR YILSONU İTİBARI İLE SIFIRLANMIŞTIR.

-2016 VE 2017 YILLARI KAPSAMINDA DERNEĞİMİZE HASTANELERDEN – BELEDİYELERDEN VE DİĞER KAMU KURUMLARINDAN TALEP EDİLEN YAKLAŞIK MALİYET YAZILARI VE DİĞER YAZIŞMALAR CEVAPLANDIRILMIŞTIR,

-SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜNE FİRMALARIMIZDAN GELEN ŞİKÂYETLER NETİCESİNDE BAZI FİRMALAR HAKKINDA ŞİKÂYET DİLEKÇELERİ YOLLANMIŞTIR, BAKANLIK YETKİLİLERİ TARAFINDAN GEREKLİ UYARILARI ALMIŞLARDIR,

-GÖREVİMİZ BOYUNCA ÜYELERİMİZİN VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİMİZİN YAKINLARININ KAYBIYLA İLGİLİ VEFAT HABERLERİMİZ VE DİĞER DÜĞÜN, NİŞAN, AÇILIŞ GİBİ DUYURULARIMIZ PAYLAŞILMIŞTIR,

-WEB SAYFAMIZ VE SOSYAL PAYLAŞIM SAYFALARIMIZ İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER YAPTIĞIMIZ FAALİYETLERİMİZ KAPSAMINDA GÜNCEL TUTULARAK PAYLAŞIMLARIMIZ YAPILMIŞTIR,

-ÜYELERİMİZ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ORGANİZASYONLARIMIZDA EMEĞİ GEÇEN TÜM İLGİLİ VE YETKİLİLERE PLAKET VEYA İKRAMLARIMIZLA TEŞEKKÜR EDİLMİŞTİR.

-GEÇMİŞ YILLARDA İSTİFA EDEN ÜYELİKTEN AYRILAN MESLEKTAŞLARIMIZA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.

-YÖNETİM KURULUMUZ ÇALIŞMALARINI YÜRÜTMEK AMACIYLA TEKNİK – EĞİTİM VE SOSYAL ALANDA KOMİTELER OLUŞTURMUŞTUR.

2016 YILI:

-3-4 HAZİRAN AKIŞ ASANSÖRDEN GELEN YAZILI TALEP İLE KONYA GEZİSİ DÜZENLENMİŞTİR,

-28 HAZİRAN RAMAZAN AYI SEBEBİYLE ÜYELERİMİZE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ,

-29 TEMMUZ TARİHİNDE MAKİNA MÜHENDİSLERİ İZMİR ŞUBESİ ASANSÖR KONTROL MERKEZİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN TARAFSIZLIK KOMİTESİNDE DERNEĞİMİZİ OĞUZ YANIK TEMSİL ETMEKTEDİR,

-03 AĞUSTOS TARİHİNDE YÖNETİM KURULUMUZ İLE MMO ASANSÖR KONTROL MERKEZİ YETKİLİLERİNİN KATILIMI İLE DERNEK MERKEZİMİZDE MÜŞTEREK TOPLANTI GERÇEKLEŞMİŞTİR.

-30 EYLÜL- 01 EKİM TARİHLERİNDE YAPILAN YAZILI TALEP İLE BURSA HAS E.M.L. VE HAS ASANSÖR ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞMİŞTİR, SEYİT ŞANLI E.M.L. ÖĞRETMENLERİ DE BİZLERE EŞLİK ETMİŞLERDİR.

-13-14-15 EKİM TARİHLERİNDE MMO TEPEKULE DE DÜZENLENEN ASANSÖR SEMPOZYUMUNDA DERNEĞİMİZ HEM DESTEKLEYEN KURUMLAR ARASINDA YER ALMIŞ HEMDE YAPILAN PANELLERDE KONUŞMACI OLARAK TEMSİL EDİLMİŞTİR,

-22 EKİM TARİHİNDE BOSTANLI DENİZPARK CAFE DE ÜYELERİMİZE YÖNELİK KAHVALTI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞMİŞTİR,

-09 KASIM GÜNÜ YÖNETİM KURULUMUZ İLE A TİPİ MUAYENE VE ONAYLANMIŞ KURULUŞLARI YETKİLİLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZDE TOPLANTI DÜZENLENMİŞTİR,

-BAKANLIK BÜNYESİNDE OLAN ASTEK ASANSÖR TEKNİK KOMİTESİNİN TALEBİ GEREĞİ 10 KASIM TARİHİNDE OĞUZ YANIK DERNEĞİMİZİ TEMSİL ETMEK ÜZERE BİLDİRİLMİŞTİR,

-16 KASIM TARİHİNDE DİSİPLİN KURULUMUZ ÜYEMİZ VOMAK ASANSÖR VE ELKO ASANSÖR YETKİLİLERİ ARASINDA YAŞANAN SIKINTI KAPSAMINDA DERNEK MERKEZİMİZDE TOPLANTI DÜZENLEMİŞTİR, ALINAN RAPOR VE YAPTIĞIMIZ DEĞERLENDİRMELER SONUCU VOMAK ASANSÖR FİRMASININ ÜYELİĞİNİN SONLANDIRILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR,

-26 KASIM TARİHİNDE
 
2014-2015 Faaliyet Raporu - 14.06.2016 15:22:36

2014-2015 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

1. Göreve gelen yeni Yönetim Kurulumuz ilan edilmiş olup, tanıtım amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulunulmuştur.
2. 2014 Eylül EMO – MMO Asansör Sempozyumu destekleyen firmalar arasında derneğimizde yer almıştır.
3. Üye firmalarımızın mağduriyeti söz konusu olduğundan tamamlanmamış yarım kalan asansör işlerinde teklif verirken firmalarımızın gerekli hassasiyeti göstermeleri konusunda bilgilendirici yazı gönderilmiştir.
4. Dernekler Müdürlüğüne Giriş Sistem Şifresi için gerekli müracaatlar yapılıp Derbis alınmıştır.
5. Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Asansör bölüm öğrencilerini teşvik amacıyla Burs İlan edilmiştir, ancak üyelerimizden burs taahhüdü gelmediğinden ötürü ertelenmiştir.
6. Değişik tarihlerde yapılan ASTEK toplantılarına Dernek temsilcimiz Sn. Emin TUNÇ katılmış ve masrafları aidatı karşılığı ödenmiştir.
7. Üyemiz Luft Asansör ve Bor lift Asansör firmalarının istifa dilekçeleri kabul edilmiştir.
8. Ç.E.M.L. bölüm öğrencileri ve velilerine asansör bölümü tercihleri konusunda broşürler hazırlanıp bilgilendirme semineri tertip edilmiştir.
9. Derneğimize üye olmayan meslektaşlarımızın özellikle aramızdan ayrılan üyelerimize dernek bünyesine katılmaları amacıyla davet yazısı hazırlanarak gönderilmiştir. Ancak geri dönüş olmamıştır.
10. 2014 yılı içerisinde BIDIK Asansör – İZGİ Asansör – KND Asansör firmalarının geçici ön kayıtları yapılmıştır.
11. 25-27 Mayıs 2014 İNELEX Asansör Fuarı kapsamında dernek standımız için gerekli broşürler ve evrakları hazırlanmıştır.
12. Çıraklık Eğitim Merkezi ziyaret edilmiş ve Müdürden gerekli bilgiler alınmıştır.
13. Eylül 2014 Asansör Sempo

 
2012-2013 Faaliyet Raporu - 14.05.2014 11:09:44

2012 - 2013 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 

1. 21. Dönem Eaysad Yönetim Kurulumuzun tüm kamu kurum ve kuruluşlara yazılı tanıtımı yapılmıştır.

2. 12 Nisan 2012 günü Ankara’ da Astek Komite üyelerinin Sn. Menderes Büyüklü ile yapılacak toplantısına Sn. Emin TUNÇ davet edilmiş olup anılan toplantıya masrafları karşılanarak katılmıştır.

3. İzmir Asker Hastanesinin- Türk Telekom Tesis ve Destek Müdürlüğünden – Ege Linyit İşletmeleri Müdürlüğünden Marmaris Deniz Lojmanları tarafından gelen yaklaşık maliyet dilekçeleri tarafımızca değerlendirilmiş cevaplandırılmıştır.

4. 25-27 Mayıs 2012 tarihleri arası gerçekleşecek İnelex 2012 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı kapsamında, dernek standımıza tanıtım için bazı broşür ve kartvizitler hazırlanmış ve yapılan çeşitli toplantılar ile başarılı bir Fuar organizasyonu gerçekleşmiştir.

5. 05 Mayıs 2012 tarihinde Asgep Platformu tarafından düzenlenen İstanbul Çırağan Palasta gerçekleşen Asansör sektörü ve Markalaşma konulu konferansa sınırlı kontenjan dahilinde üyelerimiz davet edilmiş olup, anılan organizasyona derneğimizce de katılım gerçekleşmiştir.

6. Derneğimiz üyelerine yönelik hazırlanan 2012 Birim Fiyat Listeleri ile Üyelik belgeleri üyelik aidatı borcunu ödeyen firmalarımıza yanında Yönetmelikler el kitabı ile teslim edilmiştir.

7. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından gelen “Asansör Yıllık Kontrol Faaliyetlerinde Görev Alacak A tipi Muayene Kuruluşlarınca Uyulacak Usul ve Esaslara Dair Tebliğ” hakkında derneğimizden istenen görüş ve öneriler tarafımızca maddeler halinde irdelenerek rapor halinde bakanlığa gönderilmiştir.

 
2010 - 2011 DÖNEM - 29.12.2011
20. DÖNEM EAYSAD YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

2010 YILI FAALİYETLERİ

1.Birikmiş üyelik Aidatlarının tahsili konusunda, İş Bankası Kahramanlar Şubesinden sabit hatlı pos cihazımız pos modem hale çevrilmiştir.

2.İzmir Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığı Askeri Hastanesi Baştabipliğine talepleri üzere, 2010 yılı Birim Fiyat listemiz gönderilmiştir.

3.Asansör Sanayicileri Platformu olarak, ASTEK Alt Çalışma Grubunun ilk toplantısının 09.03.2010 tarihinde İstanbul Aysad dernek merkezinde yapılacak toplantıya Astek Üyemiz Sn. Emin Tunç katılmıştır.

4.Turas Asansör (yetkili R.Engin Turgay) – Asyalifts Asansör (yetkili Medeni Erdoğan) – Dem-tar Asansör (yetkili Mustafa Kumral) tüzel üye, Rahmi savaşçı (Savaşçı Asansör) gerçek üye olarak geçici üyelikleri kabul edilmiştir.

5.5253 sayılı Dernekler Kanunu gereğince, 2009 – 2010 yıllarına ait Dernek beyannameleri hazırlanarak İl Dernekler Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

6.09.03.2010 günü İstanbul’ da gerçekleşen ASTEK Alt Çalışma Grubunun 1. toplantısında görüşülen konular hakkında Sn. Emin TUNÇ detaylı bilgileri Yönetim Kurulumuza aktarmış olup, 1. toplantı Tutanağı tüm üyelerimize e-posta olarak gönderilmiştir. Toplantıda alınan karara göre; 2. Astek Alt Çalışma Grubu toplantısı 29 Nisan 2010 günü İzmir’de MMO Kongre Salonunda yapılacaktır. Toplantıya katılacak kişilerin konaklama, geliş-gidiş organizasyonun ve gerekli programların yapılması için Yönetim Kurulu üyelerimiz görevlendirilmiştir.

7.Çeşme Alper Çizgenakat ve Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Baştabipliklerinin talepleri üzere, 2010 yılı Birim Fiyat Listemiz gönderilmiştir.

8.İnelex 2010 Asansör Fuar çalışmaları kapsamında oluşturulan Fuar Organizasyonu Komitemiz tarafından değişik tarihlerde toplantılar tertiplenmiş ve firmaların katılımı için büyük çaba harcanmıştır.Fuar tanıtımı için ayrıca basın yolu ile Komite başkanımız Sn. Yüksel Gül tv ve radyo kanallarında gerekli demeçlerde bulunmuştur.

9.İnelex 2010 Asansör Fuarı için Derneğimize ayrılan standa gelecek olan ziyaretçilere dağıtım amacıyla sektörümüzü ve derneğimizi tanıtıcı broşür ve CD hazırlanmış, ayrıca üye firmalarımızın yer aldığı bilgi amaçlı pankart yaptırılmıştır.

10.Dernek bina sigortamızın ve Dask poliçemiz, Sn. Seyfettin Yedikardeş aracılığı ile CTS Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti tarafından yenilenmiştir.

11.Sn. Mert Öğüşlü’ nün şahsi üyelik haklarının AGSAN Asansör Mak. İth. İhr. Ltd. Şti.’ne devredilmesine karar verilmiştir.

12.EMO-MMO Sempozyum Sekreterliğinden gönderilen yazıya göre; 21-23 Mayıs 2010 tarihinde yapılacak Asansör Sempozyumuna delege olarak katılım konusunda üyelerimize gerekli duyurular yapılmıştır.

13.2008 yılı başlarından itibaren etkisini her geçen gün artıran küresel ekonomik kriz, Ülkemizde de fazlasıyla hissedilmiştir. Asansör sektörümüzü de fazlasıyla etkilediğini düşündüğümüz bu krizi birlik, beraberlik ve anlayış çerçevesinde, birbirimize karşı sevgi ve saygımızı yitirmeden at
 
 .Sayfa
..:: Güncel ::..
-
EAYSAD ÜYE FİRMALARIMIZ

LÖHER ASANSÖR
ARSER ASANSÖR
ARLİFT ASANSÖR
ÖZCAN ASANSÖR
NORM ASANSÖR
ATLAS ASANSÖR
DASDELTA ASANSÖR
VTG ASANSÖR
ASTOR ASANSÖR
BASANİ ASANSÖR
AYC ASANSÖR
ELGES ASANSÖR
ACE ASANSÖR
EKOL ASANSÖR
OMAS ASANSÖR
ÖZŞAN ASANSÖR
ABAŞ ASANSÖR
ATS ASANSÖR
BTS ASANSÖR
ADA ASANSÖR
UNITE ASANSÖR
PAMUKKALE ASANSÖR
RST ELEKTRONİK ASANSÖR
AGSAN ASANSÖR
VERTİME ASANSÖR
NECDET BÜGER ASANSÖR
ELKO ASANSÖR
ARBATE ASANSÖR
SAVAŞÇI ASANSÖR
SÜMERLİF ASANSÖR
AYSPEK ASANSÖR
KONTİS ASANSÖR
ASSÖR ASANSÖR
FERKA ASANSÖR
AÇILIM ASANSÖR
AGORA ASANSÖR
AYM ASANSÖR
ÇÖZÜM ASANSÖR
E-ASANSÖR
EFE ASANSÖR
EGESER ASANSÖR
HAUSMAN ASANSÖR
LOKKS ASANSÖR
NAZAR ASANSÖR
ERGÜL ASANSÖR
RAY MARKET
SİNAN ÇELEBİ ASANSÖR
SUNLİFT ASANSÖR
TEKNOLİFT ASANSÖR
TEZCAN ASANSÖR
TÜMER ASANSÖR
YALÇIN ASANSÖR
ÖNCÜ ARAYAN ASANSÖR
SEM KAPI ASANSÖR
İZGİ ASANSÖRLERİ
YALILİFT ASANSÖR
EGE PROLİFT ASANSÖR
HİCAS ASANSÖR
AYLİFT ASANSÖR
HMO ASANSÖR
YURTSAN ASANSÖR
SNK İNŞAAT ASANSÖR
SİSTEM MÜHENDİSLİK
ORTİM ASANSÖR
MAVİKENT ASANSÖR
ARSLAN ASANSÖR
ANADOLU ELEVATÖR
ABT ASANSÖR
METİZ ASANSÖR
TEZAY ASANSÖR
TEKİNAS ASANSÖR
EGE BIDIK ASANSÖR
EGECAN ASANSÖR
LCT ASANSÖR

ONURSAL ÜYELERİMİZ

ALTAN OR
YÜKSEL GÜL

SEYDİ AKTAŞ
HALİL TOKOĞLU
BEKİR SELVAN
-
 
..:: Arama ::..
 
 
 
 
 
 
 
  
 
Sitemizi en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz. Eaysad ©
Kodlama, © Demka Bilişim