...:: EAYSAD ::..
..:: Menü ::..
Ana Sayfa
Hakkımızda
Kurullarımız
Eaysad Tüzük
Üye Listemiz
Yeni Üyelik Basvurusu
Etkinliklerimiz
Yönetmelikler
Aylık Bakım
Dernekler
Haberler
Basında Eaysad
Foto Galeri
Bağlantılar
İletişim
 
..:: Arama ::..
 
..:: Kısayollar ::..
 
 
 
 
Duyurular
Dergi Haberlerimiz - 16.12.2021 16:20:31
Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik Eaysad etkinlik
 
Asansör Vizyon Dergisinin Eaysad Haberi - 22.11.2016 12:01:23
 
Eaysad Memnuniyet Anketimiz. - 4.11.2015 13:44:30
Üyelerimizin Dikkatine!

Ülkemizin sayılı asansör derneklerinden biri olan EAYSAD, katılımcı, paylaşımcı ve üyeleri arası mesleki etik kurallar çerçevesince geleceğe yönelik bir bakışa sahip kurumsal yönetim anlayışını hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Kurumsal bir yapıya sahip, üyelerine hizmeti esas alan, çağdaş bir yönetim biçimini ancak ve ancak “Yönetimde de söz sahibi olacak” siz değerli üyelerimizle iletişim ve etkileşim içinde gerçekleştirebiliriz.

Değerli zamanınızı ayırarak ihtiyaç, beklenti, öneri ve değerlendirmeler ile anketimize vereceğiniz samimi yanıtlar, sizlerle birlikte yapacağımız etkili ve verimli faaliyetler için temel teşkil edecektir.

Çalışmalarımıza ışık tutacağını düşündüğümüz anketimizi doldurup faks veya internet ortamında derneğimize iletmenizi rica eder, göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Eaysad Yönetim Kurulu

Anketimize ulaşmak için Tıklayınız,

Facebookta paylaş
 
Eaysad İnelex 2012 Asansör Fuarı Basın Bülteni - 6.06.2012 14:14:57

Asansörler kent yaşamına adım atılan, evinizden çıktığınız anda ortak kullandığımız ilk araç yada tesislerdir. Bu açıdan kentli ve uygar olmanın en önemli göstergesi olan, ortak mallara saygı ve kendi öz malı gibi davranmak erdemlerin ilk tezahür ettiği yerdir. Şehirlerde yaşayan insanlar en az otomobile bindiği kadar asansöre de biniyor.Hatta bazı kişiler otomobil,otobüs ve trenden daha fazla asansöre binmekte, bu nedenlerle asansörlerin güvenliği, standartları, kalitesinin yüksek oluşu son derece önem arz etmektedir.

Metro, tren istasyonları, havalimanları, iş merkezleri, gökdelen ve toplu konutların vazgeçilmezi olan ve doğal olarak yeni potansiyel ticari açılımlar oluşurken sektör yatırımları buna paralel olarak artma eğilimine girmiştir. Durum böyle olunca İzmir de düzenlenen fuar, firmaları daha cezp etmeye başlamıştır. INELEX Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı “EFOR Fuarcılık” tarafından ilk olarak 1998 yılında düzenlenmiştir.

Türkiye’de organize edilen iki fuardan biri olan INELEX Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı, son yıllarda hızla gelişmekte olan asansör ve yan sanayinin potansiyelinin tanıtılması amacıyla sektörden gelen talep üzerine gerçekleştirilmiş olup, günümüzde ise uluslararası nitelik kazanmaya doğru ilerleyen bir ihtisas fuarıdır. Fuarın ilk düzenlendiği yıllarda emekleme döneminde olan sektör günümüzde artık ihracat yapar konuma gelmiştir.

Bu yıl 8. kez kapılarını açacak olan İnelex 2012 Asansör Fuarımız Asansör aksamı üretici ve tedarikçilerini, asansör taahhüt firmalarını, müteahhitleri,mimarları, yerel yönetici,bina yöneticisi ve akademisyenleri bir araya getirmekte ve aynı zamanda Türk Asansör sanayi Ürünlerinin yurt içi ve yurt dışı tanıtımına önemli katkılar sağlamaktadır.

Aynı zamanda Fuar Yürütme Kurulumuz tarafından düzenlenen sektörel gelişmelerin ve sorunların masaya yatırılacağı konusunda uzman kişiler tarafından verilecek seminer,panel ve toplantılar ile ziyaretçilerimiz bilgilendirilecektir. Fuarımızın ülkemiz, sektörümüz, firmalarımız, yabancı katılımcı ve ziyaretçilerimiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla

Yön.Kur.Başkanı

Yazının Devamı için tıklayınız. »»

 
İnelex 2012 Asansör Fuarı - 5.06.2012 13:57:31
Yılda bir defa yapılan ve dönüşümlü olarak İzmir ve İstanbul'da gerçekleştirilen INELEX 2012 8. Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı, kapılarını bu sene İzmir'de açtı. Sektörün zirvesi olarak bilinen fuara 134 kurumsal firma katılırken, yük ve hasta asansörleri, yürüyen merdiven ve asansör aksamları profesyonel katılımcıların ilgisine sunuluyor. Efor Fuarcılık tarafından düzenlenen fuara Asansör Sektörel Gelişim Platformu (ASGEB), Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD), EBSO, İTO ve KOSGEB tarafından destekleniyor.25-27 Mayıs arasında açık kalacak fuar boyunca sektöre yönelik panellerde düzenlenecek.

Sektör yükselme eğiliminde

Metro, tren istasyonları, iş merkezleri, gökdelen gibi yeni potansiyel ticari açılımların artması ile birlikte kendi sektörlerinin de yükselme trendine girdiğini söyleyen Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) Başkanı Emin Tunç, "Bu noktada İzmir'de gerçekleşen fuar firmaları cezbetmeye başladı. Sektörden gelen talep üzerine gerçekleştirdiğimiz bu fuar, uluslararası nitelik kazanmaya doğru giden bir organizasyon konumuna geldi. İlk yıllarda emekleme konumunda olan fuarımız artık ihracat yapar duruma erişti. Asansör standartları günümüzde büyük önem taşımakta ve kalitesinin yüksek olması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden bu tür fuarlar sektörümüz için çok önemli" şeklinde konuştu.

Mehmet Akif Çakmak
Haber:http://www.haberekspres.com.tr/inelex-2012-asansor-ve-asansor-teknolojileri-fuari-acildi.htm
 
Ekonomik Çözüm Gazetesi - 12.01.2012 15:00:03
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Emin Tunç' un Ekonomik Çözüm Gazetesinde yayınlanan makaleleri ;

İnelex 2010 Asansör Fuarı
Asansör Yıllık Kontrolleri
ASTEK Komitesi Toplandı
EN 81/80 Yolcu ve Yük Asansörleri Güvenlik Kuralları
Herşey Güllük Gülistanlık
Modül
Oda Olmak
Onaylanmış Kurum ve Asansör Kontrolleri
Seçim
Son Uyarı
İcraata Devam
İzmir ve CHP
 
Ulusal Asansör Konferansı - 4.01.2012 12:25:12

    Asansörxpresstr  //  Haberler

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektörünün En Geniş katılımlı konferansı yapıldı...

Antalya Kemer Limak Limra Hotel’de 28-29 Ekim 2011 tarihlerinde gerçekleştirilen Ulusal Asansör Konferansı, Türkiye genelinde 50’ye yakın ilden gelen 40’ı aşkın büyükşehir ve ilçe belediye temsilcilerinin yanı sıra, ilgili bakanlıklar ve kamu-kurum ve kuruluşlarından gelen yetkililer ve sektördeki 15 derneğin temsilcileriyle birlikte 500’ü aşkın katılımcıya ev sahipliği yaptı.

Konferans bu özelliği ile de asansör ve yürüyen merdiven sektöründe bugüne kadar yapılan en geniş katılımlı toplantı ünvanını kazandı. Konferansın ilk gününün ikinci oturumunda konuşan CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey’in yanı sıra programlarındaki doluluk nedeniyle konferansa katılım sağlayamayan pek çok milletvekili ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri de birer telgraf yollayarak başarı dileklerini ilettiler.

Konferansın ilk gününe TRT 1 canlı bağlantı yaparak, sabah kuşağındaki haber programında sektör temsilcilerinin görüşlerini alarak 15 dakikalık yayın yaptı .
 
 .Sayfa
...:: Anket ::..
Firmanızın Karşılaştığı Sorunlar Kapsamında; Derneğimizin Bu Dönem Hangi Konuyu Ele Almasını İstersiniz?
Bakım-Montaj Personel İstihdamı
Ürünlerin Piyasa Denetimi Konusunda Yetersizliği
Haksız Rekabetin Önlenmesi
Üyelerimiz Arası Yaşanan Haksız Rekabet
Onaylanmış Kuruluşlar ile Yaşanan Sorunlar
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Yönetmeliklerin İlgili İdare Tarafından Uygulanması
Bakım Fiyatlarının Belirlenmesi

Sonuçlar
Diğer Anketler
 
..:: Güncel ::..
EAYSAD ÜYE FİRMALARIMIZ
ARSER ASANSÖR
ARLİFT ASANSÖR
ÖZCAN ASANSÖR
NORM ASANSÖR
DASDELTA ASANSÖR
VTG ASANSÖR
ASTOR ASANSÖR
BASANİ ASANSÖR
ELGES ASANSÖR
ACE ASANSÖR
EKOL ASANSÖR
OMAS MÜHENDİSLİK ASANSÖR
ÖZŞAN ASANSÖR
ABAŞ ASANSÖR
ADA ASANSÖR
UNITE ASANSÖR
İZMİR PAMUKKALE ASANSÖR
RST ELEKTRONİK ASANSÖR
AGSAN ASANSÖR
VERTİME ASANSÖR
ELKO ASANSÖR
SAVAŞÇI ASANSÖR
SÜMERLİF ASANSÖR
FERKA ASANSÖR
AÇILIM ASANSÖR
AGORA ASANSÖR
ÇÖZÜM ASANSÖR
E-ASANSÖR
EFE ASANSÖR
EGESER ASANSÖR
HAUSMAN ASANSÖR
ERGÜL ASANSÖR
TEKNOLİFT MEKATRONİK ASANSÖR
GÖKHAN TÜMER ASANSÖR
ÖNCÜ ARAYAN ASANSÖR
SEM KAPI ASANSÖR
İZGİ ASANSÖRLERİ
YALILİFT ASANSÖR
EGE PROLİFT ASANSÖR
HİCAS ASANSÖR
AYLİFT ASANSÖR
HMO ASANSÖR
SNK İNŞAAT ASANSÖR
SİSTEM MÜHENDİSLİK
ORTİM ASANSÖR
ARSLAN ASANSÖR
ABT ASANSÖR
TEZAY ASANSÖR
TEKİNAS ASANSÖR
EGECAN ASANSÖR
LCT ASANSÖR
İZEGE ASANSÖR
SKY ELEVATÖR
KRC EGE ASANSÖR
İMKA ASANSÖR
GÜRALP VİNÇ
EGE ASRONİK
LUCA ASANSÖR
LİFTUP ASANSÖR
AYCLİFT ASANSÖR
MONOLİFT ASANSÖR
NURTEN DÜNDAR ASANSÖR
ACLASS ASANSÖR
KNGLİFT ASANSÖR
YAPILİFT MİMARLIK
ONURSAL ÜYELERİMİZ
COŞKUN İPEK(rAHMETLİ)
ALTAN OR
YÜKSEL GÜL
SEYDİ AKTAŞ
HALİL TOKOĞLU
BEKİR SELVAN
-
-
 
..:: Duyurular ::..


Üyelerimizin Dikkatine !!
Aidat veya Bağış için Derneğimize ait Hesap Bilgilerimiz;
Hesap adı: Ege Asansor ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği
Banka adı: İş Bankası – Alsancak Şubesi
Hesap No : 3401- 1392907
IBAN: TR810006400000134011392907

Açıklamaya Firma/Kişi adı Aidat veya bağış eklemeyi unutmayınız.

 
 
 
 
 
 
 
  
 
Sitemizi en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz. Eaysad ©
Kodlama, © Demka Bilişim